Продам: Послуги розкидання розселення трихограми дельтальотами самольотами - Купить: Послуги розкидання розселення трихограми дельтальотами самольотами, Сумы - Продажа: Средства защиты растений Сумы - 3114674

Найти
 


Объявление

Послуги розкидання розселення трихограми дельтальотами самольотами - Средства защиты растений

Код: 3114674 Создано: 05-07-2024 11:56

Цена: 77 грн. ₴

Продам, предлагаю: Средства защиты растений, Украина, Сумы и область

Послуги з авіарозселення трихограми мотодельтапланами, агродронами, літаками Ан-2, Чмілак, Бекас і Скайрейнджер (SkyRanger). Трихограма - ефективний біологічний засіб захисту рослин від шкідливих комах, як у відкритому, так і закритому грунті. Використовують трихограмму для захисту: - Овочевих культур (томати, капуста, баклажани, перець болгарський і т.п); - Кукурудзи; - Соняшника; - Технічних культур. Трихограма паразитує на яйцях більше 60 видів шкідливих метеликів: - Совок (підгризаючих і листогризучих); - Білянок (капустяна, ріпакова); - Вогнівок (кукурудзяний стеблевий і луговий метелики); - Листокруток; - Плодожерок і т.д. Трихограма знищує шкідників тільки в стадії яйця, тому застосовувати її необхідно своєчасно. Трихограма безпечна для людини, теплокровних тварин, птахів і риб. Не впливає на запах і смак оброблених рослин. Сприяє збільшенню кількості та якості врожаю. Дозволяє вирощувати екологічно чистий урожай, не використовуючи хімікати та токсини. Вартість авіарозселення становить від 77 до 177 гривень за один гектар. У разі відсутності в наявності у господарства трихограми ви можете придбати її у нас. Вартість одного мільйона штук складає 770 гривень. Для тих сільгоспвиробників які не використовують трихограму в якості захисту рослин або з якоїсь причини не встигли в потрібні терміни її розселити, надамо послуги з традиційного авіавнесення засобів захисту рослин ЗЗР з нормою внесення робочої рідини від 3 до 150 літрів на гектар.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Виталий Васильевич
 
Контактный телефон: +38(096)551-88-94
 
Мобильный телефон: +38(099)405-31-63
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки